Your search results

Dolgozz velünk!

Az Ingatlan Coach egy dinamikusan fejlődő vállalkozás. Cégünk sikere a csapatmunkában rejlik: vidám, összeszokott, lelkes, lendületes, jó humorú közösség vagyunk, akik nyitottak az újra, a változásra és bármire, ami fejlődést hoz az életünkbe.

Így mindig örülünk az új kollégáknak is!

Nyitott pozícióink előképzettséget nem igényelnek, viszont fontos, hogy lelkes, ambíciózus és barátságos legyél!

A pozitív légkört és  a szép környezetet valamint  folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget mi biztosítjuk számodra, a többi rajtad áll!

Ha kedvet kaptál, jelentkezz!

Nyitott pozícióink

Irodai Asszisztens

Részmunkaidős állás

Munkavégzés helye: Budapest, Andrássy út 41.

Munkaidő: 9-14

Feladatok:

  • ügyfelek fogadása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon, és levélben
  • irodai ügyek intézése

Milyen az ideális jelölt?

> üdén és kedvesen várja a hozzánk érkező ügyfeleket
> ápolt, kellemes külsejével jó benyomást kelt
> szépen, választékosan, udvarisasan kommunikál
írásban és szóban egyaránt
> alapfokon, társalgási szinten beszél angolul
> rugalmas és proaktív
> precíz: pár excel tábla nem fog ki rajta

Ingatlanértékesítő Kolléga

Teljes munkaidős állás

Munkaidő: 9-16

Feladatok:

  • ingatlan portfólió bővítése
  • ingatlanok hirdetése
  • ingatlanok értékesítése
  • ügyfélkapcsolatok ápolása

Értékesítésben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

> ápolt, jó megjelenésű
> kimagasló kommunikációs képességgel rendelkezik

> gyorsan, szívesen tanul
> ambiciózus és szorgalmas
> érdekli az ingatlanok világa

Ha magadra ismertél, jelentkezz

Compare Listings